Author Topic: ING BANK va inchide conturile clientilor ce au venituri din videochat  (Read 293 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online Alex

• Administrator
  • Hero Member
  • Nimic nu este intamplator
  • Windows NT 10.0 Windows NT 10.0
  • Browser:
  • Firefox 60.0 Firefox 60.0
    • Videochatinfo
ING Bank renunță la clienții case de amanet, case de schimb valutar, gambling și video chat. Conturile existente, închise până la finele anului Financiar ING Bank renunță la clienții case de amanet, case de schimb valutar, gambling și video chat. Conturile existente, închise până la finele anului Oana Osman Oana Osman scris 11 iun 2018 ING Bank România a început să închidă conturile firmelor care își datorează mai mult de jumătate din cifra de afaceri activităților de amanet, schimb valutar, jocuri de noroc și video chat, au declarat reprezentanții băncii pentru Profit.ro. Procesul de "curățare" a clientelei trebuind să fie finalizat până la sfârșitul anului. Înainte de a fi prezentată aici, informația a fost anunțată cu mult înainte pe Profit Insider “ING Bank România a luat de la începutul acestui an decizia de management de a întrerupe colaborarea, până la finalul acestui an, cu companiile care au mai mult de 51% din cifra de afaceri din activități de amanet, case de schimb valutar, gambling și video chat. În prezent, suntem în discuții cu clienții noștri și există un proces în derulare cu aceștia și relationship cu managerii lor”, precizează banca.

Citește mai mult la: https://www.profit.ro/povesti-cu-profit/financiar/ing-bank-renunta-la-clientii-case-de-amanet-case-de-schimb-valutar-gambling-si-video-chat-conturile-existente-inchise-pana-la-finele-anului-18155965

« Last Edit: June 21, 2018, 04:00:54 PM by Alex »

VideochatInfo

Offline Nord

• Newbie
  • *
  • Browser:
  • Chrome 67.0.3396.87 Chrome 67.0.3396.87
    • Webfreecams.info
Foarte interesant! E totusi banca preferata de cei cu afaceri in industria de videochat! Cu siguranta o sa mai urmeze si alte banci!

VideochatInfo

Online Alex

• Administrator
  • Hero Member
  • Browser:
    • Videochatinfo
Raifeissen nu isi va schimba politica sunt convins de asta,au cea mai libertina politica bancara, de aceea i-am ales ca banca preferata!

VideochatInfo

Offline beyou studio

• Newbie
  • *
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
    • https://www.beyou-studio.ro/
Raifeissen nu isi va schimba politica sunt convins de asta,au cea mai libertina politica bancara, de aceea i-am ales ca banca preferata!

:o :o :o vezi ca mie tocmai raiffeisen mi-au blocat incasarile (non sepa ) adica in dolari si   primeam  doar platile in euro ( sepa)  ziceau ca ei nu stiu nimic ca.... defapt banca intermediara ( nu ii retin numele) din germania blocheaza tranzactia  asfel ca a trebuit sa fac conversie de la $ la E  si am pierdut aprox 800$ la faza asta . asta se intampla anul trecut prin primavara  .....

mult succes si fara probleme  ;)

VideochatInfo

Online Alex

• Administrator
  • Hero Member
  • Browser:
    • Videochatinfo
De 6 ani de cand folosesc serviciile raifeissen nu am avut nici o problema,pana la urma voi directiona castigurile intr-un cont offshore si de acolo voi plimba sume mici pana in 3500$ prin diverse conturi la diverse intervale de timp,solutii exista,nu trebuie intrat in panica,postarea mea de mai sus este doar ca sa atrag atentia ca se pregateste ceva....voi reveni cu detalii la timpul potrivit.

VideochatInfo