Author Topic: Luxury Studio, singurul TRUST din Romania  (Read 503 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline RoxanaLTV

• Newbie
  • *
  • Windows NT 10.0 Windows NT 10.0
  • Browser:
  • Chrome 53.0.2785.143 Chrome 53.0.2785.143
Luxury Studio, singurul TRUST din Romania
« on: October 19, 2016, 09:47:27 AM »

Am acaparat piata fortei de munca inca din anul 2005 si incet, incet, TeamVision Studio a devenit un brand cunoscut prin implicarea si profesionalismul de care intreaga echipa a dat dovada.
Seriosi si devotati cum suntem, nu ne-am abatut nicio clipa de la a respecta toate regulile necesare unei bune functionari a sediului unde firma isi desfasura activitatea de videochat.
Apoi a aparut Luxury Studio. Acesta s-a nascut mai mult probabil din nevoia de Glamour.
Luxury Videochat Studio avea sa fie un Studio de lux pentru fete, atent organizat si minutios decorat pana la cele mai mici detalii.
Intre timp am fost foarte deschisi colaborarilor din toata tara ? oferind suport oricarei persoane care voia sa lucreze de acasa.

Regulile sunt simple: vrem sa fim corecti pana la capat.

Luxury Studio demareaza in forta, caci suntem siguri ca am descoperit reteta perfecta a succesului si calea cea mai potrivita de abordare in vederea desfasurarii activitatii de video-chat adult / non adult, pe o categorie mult mai flexibila.

Definitie: Video-flirtul sau Flirt-chatul permite doar conversatii incitante, in idea de flirt si socializare pe diferite teme si bazate pe prietenie, seductie si/sau erotism - unde insa, nuditatea este total interzisa.

Castigurile substantiale ale angajatilor nostri vorbesc de la sine despre faptul ca strategia pe care o impunem de atata timp da rezultatele cele mai bune.

Totodata ne bucuram ca am reusit, muncind in echipa, sa va punem la dispozitie decoruri deosebite (camerele de chat la cheie - sunt decorate pentru toate gusturile), echipament performant de ultima generatie si un spatiu superb pentru recreere, inclusiv studio foto profesional. Incercam sa gasim combinatia de site-uri ideala pentru fiecare persoana in parte care va colabora cu noi, in functie de caracter, atitudine, cunostinte de limbi straine. Dorim sa ne pliem perfect pe structura fiecaruia in parte si, mai mult decat atat, sa cream o ambianta placuta si confortabila, astfel incat dvs. sa veniti la munca cu placere.

Avantajele unui model care opteaza sa lucreze din studiourile noastre :

> Scutirea de plati pentru internet, curent, banii de investitie pentru calculator, camera, banii pentru chirie etc.;

> Existenta unui sistem deja testat, lucru care poate propulsa un model mult mai repede in topul realizarilor;

> Lipsa problemelor tehnice;

> Confidentialitate;

> Existenta modelelor cu experienta care va poate ajuta sa va ridicati mult mai repede;

> Personalul specializat care, prin munca lui de suport, informare, promovare te poate ajuta sa te ridici intr-un interval mult mai scurt;

> Posibilitatea de a avea prieteni care sunt pe aceeasi unda cu tine;

Cateva din conditiile care ne definesc:

>Avem un suport legal

>Exista reguli de interior

>Respectam termenele de plata a comisioanelor

>Avem un sistem de lucru bine pus la punct

>Oferim optiuni si posibilitati pentru fiecare tip de personalitate

>Avem un echipament tehnic de ultima generatie

>Avem personal cu experienta in operare, depanare calculator, navigare pe internet, informare, promovare, suport moral si tehnic etc.

>Punem foarte mult accent pe confidentialitate

In galeria foto poti vedea cateva dintre camerele in care se lucreaza, camere in care poate vei lucra chiar tu. Decorurile sunt placute si dotarile pe care le avem sunt pentru a face modelul sa se simta cat mai bine la locul de munca.

Site-uri: lucram cu mai multe site-uri, cele mai bune din domeniu, aproximativ 15 + din experienta

si seriozitatea creata de-a lungul timpului avem si anumite beneficii din partea colaboratorilor straini (site-uri).

In cei 9 ani am colaborat cu peste 7000 modele sa isi indeplineasca visurile ? per grup.

Viziunea noastra este sa ajutam cat mai multe persoane sa isi indeplineasca dorintele, indiferent ca este vorba de un trai mai bun, de o masina sau casa, de calatorii etc. Ne-am perfectionat de-a lungul timpului si am gasit un sistem bine pus la punct prin care fiecare model sa creasca in incasari intr-un timp relativ scurt.

Vino in echipa noastra sa devii modelul de TOP!
« Last Edit: October 19, 2016, 09:48:34 AM by RoxanaLTV »

VideochatInfo

Luxury Studio, singurul TRUST din Romania
« on: October 19, 2016, 09:47:27 AM »

Offline mysexylive

• Newbie
  • *
  • Windows NT 10.0 Windows NT 10.0
  • Browser:
  • Chrome 55.0.2883.87 Chrome 55.0.2883.87
Re: Luxury Studio, singurul TRUST din Romania
« Reply #1 on: January 10, 2017, 12:23:47 PM »