Author Topic: Infiintare videochat  (Read 741 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Denis Nastaciuc

• Newbie
  • *
  • Mac OS X Mac OS X
  • Browser:
  • Safari 9.0 Safari 9.0
Infiintare videochat
« on: June 29, 2016, 09:09:03 PM »
Buna ziua tuturor,

Incep prin a imi cere scuze daca postez unde nu trebuie dar am vazut la descriere si "recomandari", iar mie imi trebuie o recomandare.

Detin in judetul Iasi o cladire de 1000 mp utili care momentan functioneaza ca pensiune de 3 stele. Aceasta detine 13 camere, in curand 17, sala de restaurat (planuiesc sa o transform in ceva lounge), terasa, sala de conferinte 50 persoane.

Ideea e urmatoarea: se merita sa o transform intr-un studio de videochat?! Ca plan am in cap urmatoarele: 17 camere (fiecare cu baie personala), sala de conferinte o pastrez pentru sedinte, terasa o pastrez, restaurantul il transform in ceva lounge, bucataria si barul le pastrez (cu bucatar si ospatar, nu pentru a face bani ci pentru a oferi niste servicii modelelor - sa manince si sa bea exact la pretul la care achizitionez marfa, adica exact ca acasa la ele), in curtea din spate fac piscina si ca ultim plan am o sala de Fitness cu solar.).

Problema care o am e urmatoarea... Trebuie sa renunt la un business care merge (nu ma imbogatesc, dar castig decent) pentru un business care vad ca pe unii i-a imbogatit, dar pe altii i-a izbit de pamant. Mentionez ca nu caut relatii personale cu modele si prostii de genul, vreau doar sa fac un BUSINESS BUN!
Am de gand sa apelez la cineva care contra cost sa imi realizeze tot business-ul, dar inainte de a imi promite cineva marea cu sarea vreau o parere de la oameni care traiesc din asta.

Va rog o parere sincer?! Multumesc!

PS: dau o lada de bere, o cazare moca, o cina, orice ! 😂

« Last Edit: October 26, 2017, 10:09:58 AM by Alexy »

VideochatInfo

Infiintare videochat
« on: June 29, 2016, 09:09:03 PM »

Online Alex

• Administrator
  • Hero Member
  • Nimic nu este intamplator
  • Windows NT 10.0 Windows NT 10.0
  • Browser:
  • Firefox 47.0 Firefox 47.0
    • Videochatinfo
Re: ?nfiin?are videochat
« Reply #1 on: June 30, 2016, 08:20:00 AM »
Detalii despre suport si infiintarea unui studio ai aici:

http://videochatinfo.com/index.php?topic=57.0

Iar referitor la intrebarea ta, da, se traieste bine ,foarte bine si excelent din acest business,depinde de studioul propiu zis, in principiu un studio pus la punct va da randament in functie de modelele ce le are, sunt modele ce ridica un studio sau il coboara, practic,totul se rezuma strict la modele,pentru mai multe detalii foloseste nr de mobil din anunt.

VideochatInfo

Re: ?nfiin?are videochat
« Reply #1 on: June 30, 2016, 08:20:00 AM »